31. základní škola
Elišky Krásnohorské 10
323 00 Plzeň

Vyhledávání

Oficiální informační server města Plzně

Přihlášení

Škola online
Přihlášení do aplikace iStravné

Pro budoucí prvňáčky

Seznam pomůcek a potřeb žáka 1. třídy - informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Veškeré informace pro rodiče budoucích prvňáčků (zápisy, kontakty, prezentace)

Projekty

Recyklohraní
Ovoce do škol
Evropské strukturální a investiční fondy

Pedagogové školy ve školním roce 2019/2020

Vedení školy
ředitelka školyMgr. Miluše Kurzová
zástupce pro 1. stupeň Mgr. Markéta Peštová
zástupce pro 2. stupeňMgr. Vladimír Hrubý
zástupce ŘŠ pro sport a zájmové vzděláváníMgr. Zbyněk Rubáš
1. stupeň
I. AMgr. Šárka Pečenková
I. BMgr. Ivana Golová
I. CMgr. Jitka Kaiserová
I. DMgr. Miroslava Levá
II. AMarcela Hupačová
II. BMgr. Jana Maříková
II. CMgr. Alena Procházková
II. DMgr. Michaela Kolorosová
III. AMgr. Jana Baxová
III. BMgr. Lucie Richterová
III. CMgr. Vendula Sudová
III. DMgr. Andrea Kejhová
IV. AMgr. Jana Hajšmanová
IV. BMgr. Kateřina Vrzáková
IV. CMgr. Hana Pudilová
IV. DMgr. Jitka Trymlová
V. AMgr. Marcela Fillingerová
V. BMgr. Petra Lisecová
V. CMgr. Petra Křížková
V. DMgr. Hana Musilová
 Mgr. Dagmara Hrdličková 
 Mgr. Boušová Ivana
 Mgr. Jana Ulčová 
2. stupeň
VI. AMgr. Jitka Pelcmanová
VI. BMgr. Kristýna Bulínová
VI. CPhDr. Miroslava Huclová, Ph.D.
VI. DPhDr. Jan Tětek
VII. AMgr. Libuše Kašparová
VII. BMgr. Jitka Šteflová
VII. CMgr. Oldřich Kříž
VII. DMgr. Irena Navrátilová
VIII. AMgr. Blanka Matasová
VIII. BMgr. Jana Šoupová
VIII. CMgr. Libor Pelcman
VIII. DMgr. Nikola Havelková
IX. AMgr. Luboš Novák
IX. BMgr. Eva Puchrová
IX. DMgr. Jana Fegová
 Mgr. Ilona Došlá 
 Mgr. Lenka Šudáková 
 Mgr. Lukáš Hupač 
 Mgr. Marcela Haasová 
 Mgr. Filip Rom
 Mgr. Vladislava Haasová
 Mgr. Šárka Tyllová
 Mgr. Václav Polívka
 Mgr. Tereza Chvojková
 Bc. Lucie Šedivcová
 Mgr. Romana Neumannová
ŠD – 11 oddělení
1. odděleníDaniela Bajtková 
2. odděleníJana Kondelíková 
3. odděleníJitka Denková 
4. odděleníBc. Lenka Zavadilová 
5. odděleníZora Boušová 
6. odděleníDagmar Gracíková
7. odděleníBc. Lucie Šedivcová
8. odděleníMgr. Lucia Laluhová 
9. odděleníMgr. Tomáš Škoda 
10. odděleníZuzana Dvořáková
11. odděleníMgr. Alena Procházková
Asistenti TP žáků 
 Pavla Blažková
 Jana Kondelíková 
 Miroslava Kotorová
 Soňa Lahodná Šlehofer
 Bc. Lucie Šedivcová
 Lenka Zavadilová
 Veronika Zichová
 Karla Vrbová
 Nikola Gombosová
Speciální pedagog
 Mgr. Alena Pokomandyová
Sociální pedagog
 Mgr. Zuzana Buriánová
Výchovný poradce
 Mgr. Jitka Šteflová
Metodik prevence
 Mgr. Jana Šoupová

vytisknout stránku
Design by SITMP