31. základní škola
Elišky Krásnohorské 10
323 00 Plzeň

Vyhledávání

Oficiální informační server města Plzně

Přihlášení

Škola online
Přihlášení do aplikace iStravné
Přihlášení do aplikace Školní program

Pro budoucí prvňáčky

Seznam pomůcek a potřeb žáka 1. třídy - informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Veškeré informace pro rodiče budoucích prvňáčků (zápisy, kontakty, prezentace)

Projekty

Pedagogové školy ve školním roce 2018/2019

Vedení školy
ředitelka školyMgr. Miluše Kurzová
zástupce pro 1. stupeň Mgr. Markéta Peštová
zástupce pro 2. stupeňMgr. Vladimír Hrubý
1. stupeň
I. AMarcela Hupačová
I. BMgr. Jana Maříková
I. CMgr. Alena Procházková
I. DMgr. Michaela Kolorosová
II. AMgr. Jana Baxová
II. BMgr. Lucie Richterová
II. CMgr. Vendula Sudová
II. DMgr. Andrea Kejhová
III. AMgr. Šárka Pečenková
III. BMgr. Lenka Vítová
III. CMgr. Jitka Kaiserová
III. DMgr. Miroslava Levá
IV. AMgr. Marcela Fillingerová
IV. BMgr. Petra Lisecová
IV. CMgr. Petra Křížková
IV. DMgr. Markéta Peštová
V. AMgr. Kateřina Vrzáková
V. BMgr. Hana Pudilová
V. CMgr. Ivana Golová
V. DMgr. Jitka Trymlová
V. EMgr. Jana Hajšmanová
 Mgr. Dagmar Hrdličková 
 Mgr. Barbora Provinská 
 Mgr. Hana Musilová
 Mgr. Jana Ulčová 
2. stupeň
VI. AMgr. Libuše Kašparová
VI. BMgr. Jitka Šteflová
VI. CMgr. Oldřich Kříž
VI. DMgr. Irena Navrátilová
VII. AMgr. Blanka Matasová
VII. BMgr. Jana Šoupová
VII. CMgr. Libor Pelcman
VII. DMgr. Nikola Havelková
VIII. AMgr. Luboš Novák
VIII. BMgr. Eva Puchrová
VIII. DMgr. Jana Fegová
IX. APhDr. Miroslava Huclová, Ph.D.
IX. BPhDr. Jan Tětek
IX. CMgr. Jitka Pelcmanová
  
 Mgr. Ilona Došlá 
 Mgr. Lenka Šudáková 
 Mgr. Lukáš Hupač 
 Mgr. Marcela Haasová 
 Bc. Filip Rom
 Mgr. Vladislava Haasová
 Mgr. Kristýna Bulínová
 Mgr. Václav Polívka
 Mgr. Zbyněk Rubáš 
 PhDr. Jaroslava Šmrhová 
 Mgr. Václav Fišer
ŠD – 11 oddělení
1. odděleníDaniela Bajtková 
2. odděleníJana Kondelíková 
3. odděleníJitka Denková 
4. odděleníBc. Lenka Zavadilová 
5. odděleníZora Boušová 
6. odděleníDagmar Gracíková
7. odděleníBc. Lucie Šedivcová
8. odděleníMgr. Lucia Laluhová 
9. odděleníMgr. Tomáš Škoda 
10. odděleníBc. Martina Zýmová 
11. odděleníMgr. Alena Procházková
Asistenti TP žáků 
 Jitka Denková 
 Jana Kondelíková 
 Miroslava Kotorová
 Nina Brokešová
 Lucie Šedivcová
 Lenka Zavadilová
 Veronika Zichová
 Karla Vrbová
 Nikola Gombosová
Speciální pedagog
 Mgr. Alena Pokomandyová
Sociální pedagog
 Mgr. Zuzana Buriánová
Výchovný poradce
 Mgr. Jitka Šteflová
Metodik prevence
 Mgr. Jana Šoupová

vytisknout stránku
Design by SITMP