Instrukce ředitelky školy k odchodu žáků ze školy během vyučování

Instrukce ředitelky 31. ZŠ k odchodu žáků ze školy během vyučování (pro 1. stupeň)

1.   V případě dřívějšího odchodu ze školy si žáky od 1. do 5. ročníku během vyučování vyzvedává ze školy jeho zákonný zástupce.

2.   Pokud odchází na sportovní zápas nebo turnaj, který nepořádá škola, předloží žák předem třídnímu učiteli žádost zákonného zástupce o uvolnění z vyučování s dovětkem o převzetí odpovědnosti.

Žádost o uvolnění žáka 31. ZŠ z vyučování během dne naleznete zde.

Instrukce ředitelky 31. ZŠ k odchodu žáků ze školy během vyučování (pro 2. stupeň)

1.   Rodič si vyzvedne žáka ve třídě nebo ve vrátnici školy osobně.

2.   Když rodič tuto možnost nemá, předloží žák předem třídnímu učiteli žádost svého zákonného zástupce o uvolnění s převzetím odpovědnosti.

Žádost o uvolnění žáka 31. ZŠ z vyučování během dne naleznete zde.

Tuto žádost je nutno předložit i v případě odchodu žáka na sportovní zápasy a turnaje, které nepořádá škola. Nepřítomnost žáka omluví rodič v žákovské knížce jako při jakékoliv jiné absenci.

Platnost od 1. 9. 2019

V Plzni 31. 8. 2019