Konzultační den

Rezervace na KD bude spuštěna od 9. 4. 2024.

Vážení rodiče,

při konzultačním dni 16. 4. 2024 využijte prosím opět na 2. stupni a nově i u vybraných tříd 1. stupně (dle třídního učitele) rezervací návštěv u učitelů přes http://zs31plzen.isportsystem.cz/ na našich stránkách.

ZMĚNA: objednávání bude ukončeno 16. 4. 2024 v 12:00 hodin. Po této době nebude možno provést rezervaci.

Zákonný zástupce si zde zarezervuje časy návštěv u konkrétních učitelů. Domluvte se prosím v rodině, kdo návštěvu zarezervuje, abyste duplicitní objednávkou neblokovali čas ostatním. Mezi návštěvami učitelů si ponechte čas na přesun. Přednost u učitelů mají ti, kteří mají čas schůzky zarezervovaný (učitelé mají přehled k dispozici), neobjednaní zákonní zástupci musí počkat, až bude mít učitel volný termín.

Po přihlášení je Vám v menu rezervačního systému k dispozici záložka Moje rezervace, kde jsou všechny Vaše rezervace zaznamenány. Zde je možné si své rezervace vytisknout, ale i je zrušit.

Respektujte prosím, že pro schůzku je vymezeno 5 minut. Pokud bude třeba pro jednání delší časový úsek, domluvte si s učitelem schůzku mimo konzultační hodiny.

Pokud někdo z učitelů předem ohlásil, že nebude na konzultační hodiny fyzicky přítomen, domluvte si případnou schůzku přes jeho pracovní e-mail, nebo zprávou přes Školu OnLine.

Děkujeme za pochopení,

Mgr. Vladimír Hrubý